X
Kullanıcı Sözleşmesi

Sözcü sadece şikayet edilen/şikayete konu olabilecek yorumları gerek gördüğünde kaldırmakla yükümlüdür. Okuyucu / Kullanıcılarımız yazdıkları tüm yorumlardan Facebook ve diğer tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi yasal olarak sorumludurlar. Otomatik olarak yayınlanmış yorumlardan Sözcü sorumlu tutulamaz.

"Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği/yorumu Site’de paylaşmamalı. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Sözcü Gazetesi, emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye/Üyeler’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder. "

Pereira’nın açıklamaları şaşırttı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, maç sonunda Türkiye'deki terör olaylarına duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, maç sonunda Ankara’da gerçekleşen bombalı saldırıdan dolayı üzgün olduğunu söyledi. Portekizli çalıştırıcı patlama gerçekleştikten sonra ilk ailesini düşündüğünü söyleyerek, “Bu şekilde devam etmeye değer mi bilmiyorum” açıklamasında bulundu.

Pereira, “Ben maçla ilgili konuşmayacağım bu akşam.Aileler acı çekiyor, insanlar acı çekiyor. Onlara başsağlığı diyorum. Hep savaş isteyen insanlar nasıl oluyor… Onlar ne düşünüyor ne istiyor anlayamıyorum. Ben olayı duyduğumda ailemi ve çocuklarımı düşündüm. Değer mi bu şekilde devam etmeye anlayamıyorum. İnsanlar ağlıyor aileler ağlıyor. Futbol konuşamıyorum bu ortamda. Umarım huzur gelir, barış gelir ülkeye, ondan sonra futbol konuşmaya başlarız” şeklinde konuştu.

“HİÇBİRİMİZİN AİLESİ GÜVENDE DEĞİL”

Vitor Pereira, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında şu açıklamayı yaptı: “Bu maçın ardından bu akşam buraya geldiğimizde isterdim ki futbol konuşalım, futboldan bahsedelim ama mevcut şartlarda bu gerçekten imkansız. Şu anda hepimiz ailelerimizi düşünüyoruz hayatlarımızı düşünüyoruz ve futbol tamamen önemsiz bir hal alıyor böyle olaylar yaşandığında. İnsanlar ailelerini kaybediyor en yakınlarını sevdiklerini canlarını kaybediyor. Ben o insanların yanında olduğumu belirtmek istiyorum. İçten başsağlığı diliyorum. Gerçekten çok üzgünüm anlayamıyorum bir açıklama bulamıyorum. Ben isterim ki huzur olsun barış içinde yaşasın insanlar. İsterim ki ailem hep güvende olsun ama şu anda maalesef hiçbirimizin ailesi güvende değil bu şartlar altında. Çok üzücü gerçekten ve çok büyük bir üzüntü yaşadığımı belirtmek istiyorum. Bir kez daha söylemek istiyorum yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. Çok da ne söyleyeceğimi bilemiyorum aslında çok büyük üzüntü duyuyorum. Şu anda futbol konuşmanın hiçbir manası yok.”

mail
print
comm
Pereira’nın açıklamaları şaşırttı
AMK Spor Gazetesi Resmi Web Sitesi ©2012 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.