Reklamsız Sözcü

TV’de bugün (19-03-2017)

Günün öne çıkan spor karşılaşmalarını ve yayınlandıkları kanalları sizler için derledik.
09:4719 Mart 2017
0
TV’de bugün (19-03-2017)

FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

Gençlerbirliği-Ç.Rizespor……Bein Sports 1 …………..13.30

M.Başakşehir-K.Karabük ……Bein Sports 1 …………..16.00

Bursaspor-Aytemiz AlanyasporBein Sports 2 …………16.00

Antalyaspor-Beşiktaş…………..Bein Sports 1 …………..19.00

TFF 1. Lig

Elazığspor-Adana Demirspor ……TRT Spor …………..13.00

Gaziantep BŞB.-Denizlispor ……..TRT Avaz …………..13.00

Şanlıurfa-Sivasspor ……………………TRT Spor …………..16.00

Eskişehirspor-Göztepe …………….TRT Spor …………..18.30

Spor Toto 2. Lig

Gümüşhanespor-İnegölspor ……….Çay TV …………..14.30

Spor Toto 3. Lig

Manisa BB.-Kırıkkalespor…………..Ege Türk …………..15.00

İspanya Ligi

Leganes-Malaga………………….Bein Kanal 91 …………..14.00

Atletico Madrid-Sevilla ……….Bein Sports 2 …………..18.15

Deportivo-Celta Vigo …………Bein Sports 2 …………..20.30

Sporting Gijon-Granada ……Bein Kanal 91 …………..20.30

Barcelona-Valencia …………….Bein Sports 3 …………..22.45

Hollanda Ligi

Heerenveen-Feyenoord …………Tivibuspor …………..14.30

Excelsior-Ajax……………………….Tivibuspor 2 …………..16.30

İtalya Ligi

Empoli-Napoli ……………………Bein Sports 4 …………..14.30

Cagliari-Lazio ……………………..Bein Kanal 91 …………..17.00

Sampdoria-Juventus …………..Bein Sports 3 …………..17.00

Udinese-Palermo………………..Bein Sports 3 …………..20.00

Roma-Sassuolo ………………….Bein Kanal 91 …………..22.45

İngiltere Ligi

Middlesbrough-Man.United..Smart Spor 2 …………..15.00

Tottenham-Southampton….Smart Sport 2 …………..17.15

Manchester City-Liverpool ….Smart Spor 2 …………..19.30

Rusya Ligi

Terek-CSKA Moskova …………….Tivibuspor …………..16.30

Fransa Ligi

Caen-Monaco……………………..Bein Sports 4 …………..17.00

Dijon-St.Etienne ………………..Bein Sports 4 …………..19.00

Paris SG-Lyon……………………..Bein Sports 2 …………..23.00

Almanya Ligi

Mainz-Schalke …………………….. Eurosport 2 …………..17.15

M'Gladbach-Bayern Münih ….Eurosport 2 …………..19.30

Portekiz Ligi

Porto-Vitoria Setubal …………..Tivibuspor 2 …………..21.00

Brezilya Eyalet Şampiyonası

Ferroviaria-Corinthians ……..Bein Kanal 92 …………..22.00

Santos-Palmeiras ………………..Bein Sports 3 …………..00.30

Vasco Da Gama-Botafogo ….Bein Sports 2 …………..00.30

BASKETBOL

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Muratbey Uşak-Pınar Karşıyaka….Bein Sports 3…………15.00

Gaziantep Basketbol-Tofaş ……..NTV Spor …………..16.00

TED Kolejliler-Darüşşafaka……….NTV Spor …………..18.00

İtalya Ligi

L.Pesaro-R.Emilia………………….Tivibuspor 2 …………..14.00

Brescia-Varese ……………………..Tivibuspor 3 …………..22.45

İspanya Ligi

J.Badalona-Barcelona …………..Tivibuspor 3 …………..14.30

Tenerife-Valencia ………………..Tivibuspor 3 …………..20.30

NBA

Detroit-Phoenix …………………………….TV 8.5 …………..23.30

New Orleans-Minnesota …………….NBA TV …………..01.00

VOLEYBOL

Vestel Venüs Sultanlar Ligi

Galatasaray-Çanakkale Bld. ……..NTV Spor …………..13.00

Etiketler
spor ekranı