SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hamzaoğlu’ndan Galatasaray yorumu

Hamzaoğlu’ndan Galatasaray yorumu

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray beraberliği sonrasında hem oyunu hem de eski takımını değerlendirdi.

Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Galatasaray ile 1-1 berabere kalan Bursaspor’da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu açıklamalarda bulundu. Oynanan oyundan memnun kaldığını belirten Hamzaoğlu, sarı-kırmızılı ekibin son haftalarda çıkışa geçtiğini de belirtti.

 

Hamza Hamzaoğlu’nun yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şöyle;

“Güzel bir maç oldu. Galibiyete biz daha yakındık, 3 tane tehlikeli pozisyonumuz vardı. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Genç oyuncularım görevlerini iyi şekilde yaptılar.

Benim konuşmam çok doğru olmaz ama Galatasaray’ın son haftalarda toparlandığı bir gerçek. Bursaspor’un hocasıyım şu anda. Herhalde sezon başında bizim yaptığımız planlamalar etkisini şimdi gösteriyor. Riekerink’i tebrik ediyorum. Bundan sonra ona da başarılar diliyorum. Eski oyuncularımla da hasret giderdik.

Alt yapı potansiyelimiz çok iyi. Pahalı transferler yapamayacağımız gerçek. Önümüzdeki sezona büyük hedefler koymadan, en azından iki sezon mali yapıyı oturtup ona göre devam edeceğiz. Tabi ki hedefsiz olmayacağız ancak ilerledikçe yolumuza bakacağız.”